Cleaner spray 500ml 'SPRAY THE BITCH AWAY'
€ 17,00
Deze heerlijke allesreiniger in bruin glas met zwarte pomp heeft een verfrissende geur van bamboe. De fles heeft een luxe uitstraling, waardoor het een verrijking is in jouw interieur! De spray bevat een zachte formule en verwijdert vuil en vet.
Productomschrijving
Deze heerlijke allesreiniger in bruin glas met zwarte pomp heeft een verfrissende geur van bamboe. De fles heeft een luxe uitstraling, waardoor het een verrijking is in jouw interieur! De spray bevat een zachte formule en verwijdert vuil en vet. Daarnaast houdt het voorwerpen in oppervlakken in huis schoon en fris. Welke 'bitch' spray jij away?
De producten zijn niet getest op dieren en het product draagt het PETA-logo. Daarnaast wordt het product geproduceerd door mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt.
Afmetingen: 7,2 cm x 22 cm
Specificaties
- Ingrediënten Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone parfums, Linalool, Geraniol.
Reviews Schrijf je eigen review
0 sterren op basis van 0 beoordelingen Schrijf je eigen review